Katalog DOMŮ

Vybírejte ze široké škály námi nabízených domů.
S námi najde domov každý!
Všechny nabízené domy z materiálu ThermoWood!

Trochu teorie

Mark Stewart - architekt pro ThermoWood Domy CZ 
je předním Americkým architektem a uznávanou světovou autoritou. Jeho domy se staví v mnoha zemích, mimo jiné i v České Republice, kde Mark před 20 lety také působil. Nyní provozuje architektonické studio v Americkém Oregonu. Mark je nejen architekt, ale i stavitel. Jeho kariéra sčítá přes 30 úspěšných let, kdy designoval stovky domů. Zvláště zajímavé jsou kolekce Moderních domů, které naleznete také v naší nabídce. Mark je držitelem několika prestižních oceněni, jeho domy jsou prezentovány i na televizní show. Nyní máte možnost s naší pomocí v Markových domech bydlet a prožít si svou vlastní pohádku.

Nelson Homes - kanadský výrobce stavebnicových domů pro ThermoWood Domy CZ 
Historie
1. března 1949 založili bratři Ray a Austin Nelsonovi malou dřevo-výrobní firmu v Lloydminster, v provincii Alberta. Nazvali ji NELSON LUMBER - Nelsonova dřevo-výroba. Jejich motto bylo naprosto jednoduché „Vždy dát lidem za jejich peníze tu nejlepší možnou kvalitu a ještě více” (dodnes stojí první postavený dům - již 70 let bez rekonstrukce). Obchod vzkvétal již od začátku a bratři si brzo uvědomili, že lidé potřebují více než jejich dříví a dobré rady, jak postavit dům. Vizí bylo poskytnout kompletní stavební servis, přes kvalitně zpracované projekty, až po výrobu veškerých komponentů a dodávky celkových balíčků hrubých staveb zákazníkům. Hlavním cílem bylo vyplnit mezeru na trhu, tzn. stavět domy pro farmáře žijící daleko od větších měst. V roce 1958 otevírají bratři oddělenou divizi - NELSON HOMES/Nelsonovy domy. Výhoda kompletního "balíkového" systému byla velice dobře přijata v oblastech, pro které bylo těžké sehnat stavební dělníky. Dobrá pověst firmy začala narůstat a Nelsonova dřevo-výrobna otevřela více obchodů. Oddělení výstavby se staralo o většinu projektů a byly otevřeny dvě nové továrny na výrobu střešních nosníků, aby mohly udržet krok s velmi narůstající poptávkou.

současnost Nelson Homes

Nelson Homes se stala největší a nejstarší firmou tohoto druhu v Kanadě. Ročně vyrobí 500 - 600 domů, maximální množství je zhruba 800 domů za rok. Nelsonovy domy se stávají ověřeným vůdcem ve stavebním oboru po celé Kanadě. V dnešní době společnost zaměstnává přibližně 1000 lidí a má několik výrobních a prodejních závodů se dřevem a stavebninami. Za svoji existenci vyrobili již více než 60 000 domů ve velikosti v rozmezí od 74 do 1300 m², rovněž početné množství vícejednotkových a obchodních budov. Komplexní produktová řada nyní zahrnuje bytové výstavby, ke kterým patří kompletní domový balík, Ready-to-move/připravený k okamžitému nastěhování, rodinné domy (dvoudomy), domy pro důchodce, pečovatelské domy a rovněž materiály pro zemědělské a obchodní budovy. V roce 2003 Ray Nelson převedl vlastnictví společnosti skupině dlouholetých zaměstnanců, kteří nadále pokračují v Nelsonově tradici. Jejich zájmem a cílem je pokračovat v kvalitě řemesla a čestnosti výroby. V dnešní době se firma specializuje na prodej domů do USA, Kanady, díky naší společnosti expanduje také do Evropy a velmi rázně proniká na asijský trh.

Vybírejte z naší NABÍDKY DOMŮ

Dvojdomy

Apartmánové domy